Bugün: 22.02.2020

ADİL ÇELİK:BEN,HAİN DEĞİLİM..!

ADİL ÇELİK:BEN,HAİN DEĞİLİM..!
AK Parti’den ayrılarak, Babacan ya da Davutoğlu’nun kuracağı öngörülen partide yer alacağı itham ve iddialarına sert çıkan Balıkesir AK Parti milletvekili Çelik,’Ben, hain değilim’dedi.26.09.2019 17:54

Yeni kurulacak siyasi oluşumlara geçme olasılığı olan milletvekilleri arasında ismi geçen Adil Çelik, Balıkesir Politika gazetesinde Tarık Sürmelioğlu’na konuşarak,“birilerinin manipülasyonu bu, böyle bir şey söz konusu olamaz bile, AK Parti’nin en zor zamanlarında görev yapan biriyim, siyasete bu parti ile başladım, bu parti ile bitiririm” dedi. Çelik, yeni oluşumlara genelde üç beş milletvekilinin geçebileceğini, fazlasını olmayacağını da belirtti.

 

ZOR ZAMANLARDA BEN VARDIM

 

İŞTE Adil Çelik’in söyledikleri: “AK Parti’nin en zor zamanlarında İl Başkanlığı yaptım. Bu partinin yükünü ben omuzladım. İnandığım dava için zorlukları göze aldım. İki referandum geçirdim, üç seçim gördüm, kapatma davası sürecinde İl Başkanı’ydım, o dönemin zorluklarını yaşamış biriyim. Gideceklerin yolu açık olsun, ben buradayım, yerim belli. Bugüne kadar partime ihanet etmedim, hain değilim. Başka bir yerde gelecek aramam, siyaset yapmak zorunda da değilim.

BU PARTİDE NÖBETÇİYİZ

 

ÜSTÜME oynayanların farkındayım. Balıkesir küçük yer, herkes herkesi tanıyor. Atılan adımlardan herkesin haberi oluyor. İl Başkanlığı’ndan Milletvekilliğine kadar üstlendiğim tüm görevlerde şehrimin, Balıkesir’in menfaati için çalıştım, halen de öyle çalışıyorum. Dedikodularla, spekülasyonlarla oyalanmıyorum. Benim önceliğim hizmet. Kapıyı kimsenin çalmadığı günlerden geliyorum ben. Biz bu partide nöbetçiyiz.”


Etiketler: AK PARTİ - ADİL ÇELİK

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.