Bugün: 23.09.2020

BAŞKAN YILMAZ,3.SIRADA

BAŞKAN YILMAZ,3.SIRADA
ORC Araştırma Şirketi tarafından AK Parti ve CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları yönettiği illerde gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Performans Araştırması sonuçlandı. Yapılan araştırmaya göre Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ak Partili Büyükşehir Belediye Başkanları arasında yüzde 61 başarı oranı ile En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Araştırmada üçüncülük yüzde 57.2’lik puanla Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın oldu.26.07.2020 15:05

ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan araştırma sonucunda En Başarılı AK Partili ve CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları belirlendi. Yapılan araştırma sonuçlarına göre Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanları arasında yüzde 61 başarı oranı ile En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

Şahin’i yüzde 59,6 başarı oranı ile Bursa Büyükşehir Belediye Alinur Aktaş ve yüzde 57,2 başarı oranı ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz takip etti.

 

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI DEĞERLENDİRİLDİ…

ORC Araştırma Şirketinden yapılan yazılı açıklamada, “Yerel Yönetimler Performans Araştırması” her yıl sonunda ve yıl içerisinde 4 defa gerçekleştirilip kamuoyuna duyurulmaktadır. Bu çalışmamız 14-19 Temmuz 2020 tarihleri arasında AK Partili ve CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanlarının yönettiği şehirlerde gerçekleştirilmiştir” ifadeleri yer aldı.

 


Etiketler: BÜYÜKŞEHİR

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.