Bugün: 11.08.2020

17 Eylül Üniversitesi COVID-19 kongresinde

17 Eylül Üniversitesi COVID-19 kongresinde
Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Düzenlenen ve Üniversitemizin de Paydaş Olduğu “Online International Conference of Covid-19 (Concovid)" İstanbul’da Gerçekleşti.16.06.2020 14:38

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, İbn Haldun Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Karatay Üniversitesi ve Çağ Üniversitesi iş birliğiyle 12-13-14 Haziran 2020 tarihlerinde dünyada ilk kez online olarak düzenlenen Covid-19 (Concovid) kongresine, Türkiye’nin yanı sıra Malezya, Çin, Japonya, İtalya, ABD ve İran’dan yaklaşık 250 araştırmacı katıldı.

Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci’nin açılış konuşmasını yaptığı, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in de konuşmacılar arasında yer aldığı Covid-19 kongresinde sağlık, eğitim, ekonomi, pazarlama, uluslararası ilişkiler ve diğer sosyal alanlarda çalışmalar görüntülü konferans şeklinde sunularak pandeminin farklı ülkelerdeki mevcut durumu, uygulanan politikalar ve farklı alanlarda ortaya çıkan sorunlara yönelik alternatif çözümler konusunda bilgi alışverişinde. 
Etiketler: 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.