Bugün: 27.10.2020

AK PARTİ İLÇE DE BAŞKAN MEHMET DOĞAN..!

AK PARTİ İLÇE DE BAŞKAN MEHMET DOĞAN..!
Bandırma AK Parti,7. Olağan Kongresini geçtiğimiz hafta sonu, 3 Ekim Cumartesi günü, saat 14.00’de Grand Asya Otel’de gerçekleştirdi.İlçe Başkanlığına Mehmet Doğan seçildi.05.10.2020 18:25

İl Başkanı Ekrem Başaran, MKYK üyesi Milletvekili  Yavuz Subaşı,Milletvekilleri Av. Belgin Uygur, Dr. Mustafa Canbey, Av. Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı  Yücel Yılmaz, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan,Dursunbey Belediye Başkanı  Ramazan Bahçıvan,Karesi  ilçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu,Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy,Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş,Altı Eylül Belediye Başkanı Hasan Avcı,Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Başkan Vekili Yasin Sagay, Güney Marmara Koordinatörü  İbrahim Koman, Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, Gençlik Kolları Başkan Vekili Gökhan Tanaydın, geçmiş dönem Milletvekili Cemal Öztaylan, Gönen Ak Parti İlçe Başkanı Merve Üncük İşgüden,Manyas İlçe Başkanı Yıldız Barçın,İl yönetim Kurulu Üyeleri,Siyasi Partilerin ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ,partililer ve delegelerin geniş katılımıyla gerçekleşti.

Divan Başkanlığına Cemal Öztaylan’ın seçildiği ilçe kongresinde Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede tük aday olarak seçimlere giren Mehmet Doğan, yaptığı konuşmada şöyle dedi:

“Yaşadığımız COVID-19 salgınından dolayı ertelenen kongremizi, bugün büyük bir coşkuyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İlçe Teşkilatımızın kurucu üyelerini,eski dönem ilçe başkanlarımızı ve partimizin kurulduğu günden bugüne kadar emekleri geçmiş  abilerimi,kardeşlerimi bugün burada gördüğüm için büyük mutluluk duyuyorum.

Ayrıca bu kutlu davada emeği olup Ahirete intikal etmiş,başta Kurucu Başkanımız İsmail Çolak’ı ve bu davaya emek vermiş tüm teşkilat mensuplarımızı Rahmet ve minnetle anıyorum.

AK Parti olarak biz,büyük ve güçlü bir aileyiz.Partimiz,19 yıllık iktidarında,her tür muhtıra ve darbe girişimleri karşısında,Genel Başkanımız Sn.Recep Erdoğan’ın  liderliğinde,dik duruş sergilemiş ve demokrasi dışı girişimleri milletimizle birlikte bertaraf etmiştir.

Artık hem sahada hem de masada oyuncu değil,oyun kuran  ve sonuçlandıran güçlü bir Türkiye var.

İşte bizde burada Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi şekilde temsil ederek devir aldığımız bu bayrağı daha ileri taşımak arzusu ile hep birlikte bu yola çıkıyoruz.

Birlik ve beraberlik, tevazu ve samimiyet, iştişare ve katılımcı siyaset anlayışıyla bu kutlu davaya sahip çıktık:çıkmayı da devam edeceğiz.

Milletimiz ile hemhal olmuş,dertleriyle dertlenen teşkilatımız,milletimizle el ele,omuz omuza,gönül gönüle,önce 2023,sonrasında da,atılan bu sağlam temel ile 2053 ve 2071 hedeflerine doğru durmaksızın ilerleyecektir.

19 yıllık AK Parti iktidarımız boyunca Bandırma’da ulaşımdan sağlığa,eğitimden kültür ve sanata kadar bir çok alanda yüzlerce yatırım yapıldı.

Bizlerde bu yatırımların üzerine,Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliği, İl Başkanımız Ekrem Başaran,Büyükşehir Belediye Başkanrımız Yücel Yılmaz ve milletvekillerimizin desteğiyle Bandırmamıza yeni hizmetler getirerek,şehrimizin gelişmesi ve insanlarımızın refah içersinde yaşaması için var gücümüzle çalışacağız.

Bu dava milletin davasıdır.AK Parti,milletin partisidir.Ak Parti’de makam,mevki,koltuk hırsı olamaz. Bu koltuklar hepimiz için geçicidir.Ak Parti,ben diyenlerin değil,biz diyenlerin partisidir.

Bu hizmet yarışında görev alan eski ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine,Gençlik Kolları başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine,Mahalle Temsilcilerine, İl,ilçe meclis üyelerine,sandık görevlisi arkadaşlarıma ve emeği geçmiş tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkürü borç bilirim.”dedi.

Gerçekleşen seçimler sonucunda Mehmet Doğan’ın ilçe başkanlığında yönetim kurulu(asil) şu isimlerden oluştu:

Ali Kanarlıoğlu,Abdullah Arvas,Barış Bilici,Cumhur Geçici,Ersin Dal,Elif  Yüzbaşı,Fatih Tanbatar,Göktuğ İkizoğlu,Gülnihal Özen,Gündüz Oğuz,Göksel Karlahan,Hakan Özgür,Halil Çakır,Halil Özümit, Hasan İşgörener,Hüseyin Kaplan,Hüseyin Kuyucu,Kayhan İpek,Metin Şener,Mücahit İnce,Raif Çizmelioğlu, Sezai Alkan,Şevkut Atalay,Tunç Ali Özdemir,Ümit Tunç,Yavuz Kılıç,Yılmaz Özdemir,Yücel Başaran,Zeynep Özgün.

Yönetim Kurulu (yedek)

Özcan Uslu,Abdullah Dedeakay,Cüneyt Barlas,Nuri Varlık,Saim Çetin Emirler,Alpkan Süzen,Semih Gözcüler,Cevat Yavuz,Zekai Öztürk,Semih Özbulut, Serhat Barış,Kadir Perçin,Ayşegül Yılmaz,Recep Çakır.

Kongre Delegeleri(asil)

Mehmet Cemal Öztaylan,Eşref Kasapoğlu,Adem Şener,Mehmet Aslaner,Alp Bostancı,Recep Eraydın,Kazım Yeşilırmak,Hasan Fahri Atlı,Zeynep Özdemir,Ramazan Yaşar,Soner Koçoğlu,Yusuf Çelikoğlu,Oya Yücel,Murat Atansoy,Zeynep Özgün,Halife Kara,Abdullah Çolak,Ahmet Okbay,Enes Erdem,Özcan Muslu,Hayati Özgür,Abdullah Arvas,Gündüz Oğuz,Hüseyin Kuyucu,Ali Kanarlıoğlu,Ersin Dal,Raif Çizmelioğlu,Şevkut Atalay,Yücel Başaran, Yılmaz Özdemir, Fatih Tanbatar, Cumhur Geçici,Göksel Karlahan,Metin Şener,Yavuz Kılıç,Hüseyin Kaplan,Elif Yüzbaşı,Gülnihal Özen,Sabri Külcü, Göktuğ İkizoğlu,Halil Özümit,Recep Hakan,Seyfettin Cüren, Ali Kemal Sert,Kayhan İpek,İhsan Turgut,Tunç Ali Özdemir,Kamil Yüzbaşı,Aydinç Aydemir,Nejan Nart Ünver, Hasan İşgörener,Elif Güngör,Talip Yıldız,Cihan Güreşcioğlu.


Etiketler: AK PARTİ -MEHMET DOĞAN

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.