Bugün: 22.02.2020

AK PARTİ'DEN MHP'YE ANLAMLI ZİYARET

AK PARTİ'DEN MHP'YE ANLAMLI ZİYARET
Bandırma AK Parti İlçe Başkanı Doğan ve yönetim kurulu üyeleri MHP İlçe teşkilatını ziyaret ederek, MHP'nin 50.kuruluş yıl dönümünü kutladı.06.10.2019 14:12
Bandırma AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri ile MHP ilçe teşkilatını ziyaret ederek, MHP'nin 50.kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal'a parti çalışmalarında başarılar  diledi.

MHP ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililerin de hazır bulunduğu ziyarette, her iki ilçe başkanı da 'Cumhur İttifakı' bünyesinde her iki parti nezdinde sağlanmış birlik ve beraberliğin , ülkenin birlik ve beraberliğinin, güvenliğinin gözetilerek bundan sonraki süreçte de güçlendirilerek devam edileceği belirtilirken, MHP ilçe Başkanı Yurttaş Bakkal, şöyle dedi:

"Ülkemizin ulusal güvenliği ve toplumsal açıdan milletimizin birlik ve beraberliğini her türlü siyasi kaygının ötesinde gözeterek kurduğumuz Cumhur İttifakı kapsamında çalışmalarımızı karşılıklı anlayış ve saygı ile yürütüyoruz. Ülkemizin her iki parti arasında kurulmuş böylesi bir birlikteliğe büyük ihtiyacı var ve milletimiz ilk günden bugüne Cumhur İttifakı'nı içtenlikle sahiplenerek, ilgi ve desteğini sürdürüyor. 50.kuruluş yıldönümünü kutladığımız partimiz, hem Türk Milletinin hem de ülkemizin çimentosudur. Bugün partimizi ziyaret edernek, kuruluşumuzun 50.yıldönümünü kutlayan Bandırma AK Parti ilçe teşkilatı ve yöneticilerine  anlamlı ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyoruz"dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

Etiketler: AK PARTİ -MHP

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.