Bugün: 03.06.2020

BAÇEP GENÇ KULÜP 'ÇEVRE İÇİN VARIZ' DEDİ

BAÇEP GENÇ KULÜP 'ÇEVRE İÇİN VARIZ' DEDİ
BAÇEP bünyesinde Gençlik Kulübü Başkanı Ozan Uktu Arıcan,BAÇEP başkanı Ata ile bir araya geldi.15.02.2014 12:11
Bandırma çevre Platformu (BAÇEP) Başkanı Hüseyin Ata ile BAÇEP Genç Kulüp Başkanı Ozan Utku Arıcan, biraraya gelerek, BAÇEP'in gençlik alanındaki çalışmalarını değerlendirdiler.

Genç Kulüp Başkanı Ozan Utku Arıcan, BAÇEP'in  2014 yılı içinde başta ŞMG Lisesi başta olmak üzere bir çok ortaöğretim okulunda gönüllülük temelinde örgütlendiğini belirterek, " Arkadaşlarımızla daha sağlıklı ilişki kurabilmek ve ilatışımımızı güçlendirmek amacıyla face'de sayfamızı oluşturdu. Okullar nezdinde temsilcilerimizi belirledik ve önümüzdeki günlerde biraraya gelerek bir toplantı yapacağız. Mart ayı içinde veya Nisan ayı başında da BANDAK ile işbirliği içinde bir Kapıdağ turu düzenleyeceğiz. Bandırma'da tüm genç arkadaşlarımızı BAÇEP çevre Kulübü'ne davet ediyoruz"dedi.

BAÇEP Başkanı Hüseyin Ata da,şöyle dedi:
"BAÇEP-GÜMÇED olarak  çalışmalarımızı uzun bir süredir sürdürüyoruz. Bandırma'nın çevre sorunları azalacağına her geçen gün katlanarak ve çeşitlenerek büyüyor. Bu nokta da yurttaşlarımızın doğa ve insan sağlığına önem vermeleri, uyarıcı olmaları ,talepte bulunmaları bizler açısından çok önemli. Çevre Kulübümüzün çalışmalarını da ilgiyle izliyor, destekliyoruz"dedi.

Etiketler: baçep

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.