Bugün: 23.09.2020

ÇOCUK SARAYINDA TEMİZLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

ÇOCUK SARAYINDA TEMİZLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Bandırma Atatürk Caddesi üzerinde Postane karşısında bulunan Çocuk Sarayı olarak da bilinen çocuk esirgeme kurumuna ait yıkılan binanın enkaz temizleme çalışmaları başladı.22.01.2020 14:47

Bandırma Atatürk Caddesi üzerinde Postane karşısında bulunan Çocuk Sarayı olarak da bilinen çocuk esirgeme kurumuna ait yıkılan binanın enkaz temizleme çalışmaları başladı.

Eski Çocuk Sarayı olarak bilinen Atatürk Caddesi üzerinde boşaltılıp, yıkılan binanın molozları temizlenmeye başlandı. İş makinesi ve kamyonun molozların üstünde temizleme işlemi yaparken Bandırma’nın en işlek caddesi olan Atatürk Caddesi’nde bulunan binanın etrafında ise çekilen kırmızı şeritlerden başka güvenlik önleminin olmaması tehlikeyi beraberinde getiriyor. Gün içerisinde birçok aracın ve vatandaşın geçtiği caddede önlemsiz yapılan bu çalışma adeta kaza geliyorum dedirten cinste. Enkaz alanında işçilerden alınan bilgiler doğrultusunda yıkılan çocuk sarayının yerine Bandırma Belediyesine ait bir katlı otopark yapılması gündemde. Belediyenin böylelikle hem artan araç sayısına bağlı olarak yaşanan park sıkıntısına çözüm bulmayı planladığı hem de cadde üzerinde, yol kenarlarına yapılan parklar sonucunda trafikte oluşacak olan aksamaların önüne geçmeyi planladığını göstermekte. Devam eden çalışmaların ne kadar süreceği ve inşaatın ne zaman biteceği ise bir kesinlik göstermemekte. 

Evren ÇOLAK

Etiketler: bandırma - çocuk sarayı

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.