Bugün: 18.09.2020

KONTEYNERLER YENİLENİYOR

KONTEYNERLER YENİLENİYOR
234’ü yenilenmiş olmak üzere toplamda 371 adet çöp konteyneri, güzide kentimiz Bandırma için hizmette.11.09.2020 14:19

Bandırma Belediyesi, 2020’nin ilk 9 ayı süresince 234 tanesi yeni olmak üzere toplamda 371 adet çöp konteynerini değerli Bandırma halkının hizmetine sundu. Paslanmış, tekerlekleri düşmüş, kapakları kapanmayan, boyaları yıpranmış ve görüntü kirliliğine neden olan eski galvaniz çöp konteynerler, ekipler tarafından yerlerinden alınarak, Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde onarılıyor. Tamir, bakım ve boyama işlemleri tamamlanan konteynerler tekrar hizmete sunulmak üzere yerlerine bırakılırken, tamiri mümkün olmayanlar yenileri ile değiştiriliyor.

Ferah ve temiz bir Bandırma için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun “Yeni çöp konteynerlerini kentimizin farklı noktalarındaki cadde ve sokaklarına yerleştirerek kıymetli vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz. Tamir gereken konteynerleri de kendi bünyemizde tüm bakımlarını yapıyoruz. Tek gayemiz Bandırmamıza daha iyi hizmet etmek. Hep birlikte daha temiz bir Bandırma için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
 

Temizliğin yolunun kirletmemekten geçtiğine de vurgu yapan Başkan Tosun “Unutmayalım ki şehirler el birliğiyle temiz tutularak, kirletilmezse temiz kalır. Halkımız bu konuda duyarlı olmalı ki çocuklarımıza daha temiz bir Bandırma bırakabilelim” ifadelerini kullandı.Etiketler: BANDIRMA BELEDİYESİ

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.