Bugün: 05.08.2020

MİRAP'TAN EN GÜZEL DUYARLILIK

MİRAP'TAN EN GÜZEL DUYARLILIK
Mirap Akaryakıt A.Ş İşletme Müdürü İzzet SEPİCİ’nin davetiyle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği, Özel Mutlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Erhan MUTLU ve down sendromlu öğrencileri tarafından Mirap Opet Bandırma Temsilciliğinde düzenlendi. 08.12.2019 00:00

Mirap Akaryakıt A.Ş İşletme Müdürü İzzet SEPİCİ’nin davetiyle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği, Özel Mutlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Erhan MUTLU ve down sendromlu öğrencileri tarafından Mirap Opet Bandırma Temsilciliğinde düzenlendi.

 3 Aralık Dünya Engelliler Günü olması münasebetiyle Mirap Akaryakıt A.Ş Opet Bandırma Temsilciliği’nde , İşletme Müdürü İzzet SEPİCİ’nin davetiyle, Özel Mutlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve Özel Mutlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Erhan MUTLU etkinlik alanında Opet’in maskotu, hediyeler ve ikramlarla karşılandı. İzzet SEPİCİ’nin yapmış olduğu ikramlar sayesinde yüzleri gülen down sendromlu çocukların mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu.

 

“AMACIMIZ TOPLUMA KAZANDIRMAK, TOPLUMDA YER EDİNMELERİNİ SAĞLAMAK”

Özel Mutlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Erhan MUTLU yaptıkları hizmetin amacını, önemini ve memnuniyetini ;

‘’Kurumumuzda ücretsiz olarak;Zihinsel Engelli Bireyler,Bedensel Engelli Bireyler,Yaygın Gelişimsel Bozukluklar (Otizm) ve Özel Öğrenme Güçlüğü (Dikkat Eksikliği –Hiperaktivite) olan bireylere birebir özel eğitim verilmektedir.Amacımız,özel eğitime ihtiyaç duyan bireylerin;yaşam kalitesini arttırmak ve topluma kazandırılmış ,toplumda kabul görmüş bir yer edinmeleri sağlamaktır. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsmında düzenlemiş oldukları bu güzel etkinlikten dolayı Mirap Akaryakıt A.ş. İzzet SEPİCİ’ye kendim,kurumum ve tüm özel çocuklarımız adına teşekkürlerimi sunarım.” Şeklindeki sözleriyle dile getirdi.

  Evren ÇOLAK – Muratcan DEVRİM


Etiketler: MİRAP AKARYAKIT

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.