Bugün: 25.01.2020

İŞGÜDEN: ŞİMDİ HİZMET DÖNEMİ..!

İŞGÜDEN: ŞİMDİ HİZMET DÖNEMİ..!
Ak Parti İlçe Başkanı Av. Merve Öncük İşgüden, yerel seçimlerin tamamlanması ile ülkede 2023 yılına kadar seçim yaşanmayacağına dikkat çekerek, “Şimdi yerel de beş yıl hizmet ve yatırım dönemi. Biz yerel de muhalefet partisi olarak seçmene verilmiş vaatlerin, alınmış karar ve icraatların takipçisi olacağız.Doğru işler yapılıyor ise yanında eksik ve yanlış işler yapılıyorsa demokratik hakkımızın gereği olarak uyarı ve eleştiri hakkımızı kullanacağız”dedi.04.07.2019 14:03

Gönen Ak Parti ilçe Başkanı Av. Merve Öncük İşgüden,  ilçe gündemi ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamada, parti olarak hem Gönen ile hem de kırsal mahallelerle büyükşehir belediyesi arasında  hizmet eksenli  bir çalışma yürüttüklerini belirterek, şöyle dedi:


 Merve üncük işgüden ile ilgili görsel sonucu

BU BİR HİZMET YARIŞIDIR

“31 Mart ve  23 Haziran yerel seçimleri süreçlerinde parti ve Cumhur İttifakı olarak parti yönetimimiz ve partililerimiz, belediye başkanı ve meclis üyesi  adaylarımız, büyükşehir belediye başkanımız Yücel Yılmaz ve milletvekillerimiz  yoğun bir çalışma temposu sergilediler. Hayırlısı ile yerel seçim süreci bitti ve  sonuçlandı. 2023 yılına kadar  ülkemizde  seçim yok. Ülkemizin de bizlerinde bu süreci en yararlı ve en gerçekçi biçimde kullanmamız gerekiyor. Çünkü, önümüzde bir hizmet ve yatırım dönemi var. Kısır siyasi hesaplaşmalarla ne ülkemizin ne de Gönen’de bizlerin kaybedecek zamanımız yok. İlçemizde son on beş yıldır yerel yönetim seçimlerini kazanmış  ,hizmet vermiş ve sonuçta 31 Mart yerel seçimlerinde  yerel yönetimi kaybetmiş olabiliriz. Bu bir hizmet yarışıdır ve halkın sandığa yansıyan iradesini demokratik açıdan sahiplenip, saygı ile kabul ediyorsak bunda hiçbir sorun ve sıkıntı yok, olamaz da. Biz de yeni yönetime çalışmalarında başarı dileyerek, önümüzdeki beş yıllık hizmet döneminde ilçemiz ve vatandaşlarımız için her konuda yardımcı olmaya hazırız dedik. ”dedi.

YALANLARLA,DEDİKODULARLA  İŞİMİZ OLMAZ

AK Parti İlçe Başkanı Av. Merve Öncük  İşgüden, partisi ve şahsı ile ilgili kamuoyuna yansıtılmaya çalışılan kimi  itham ve iddiaları önemsemediklerini belirterek, “ Çünkü, bu itham ve iddiaları önemsemeye değer görmüyoruz. Kamuoyu ve vatandaşlarımız  ilçemizde neler yaşanıyor, neler  ne için ve hangi maksatla söylenip, yazılıp çiziliyor hepsinin farkında. Mışla ve miş ile ya da en masum ifadeyle duyumla, dedikodularla   kimse ilçemizde yaşananları  ters yüz edemez, etmemeli.  Gönen ve vatandaşlarımız her şeyin farkında. Örneğin; ilçemizde kamu kurumları nezdinde iktidarın ya da kamu yönetiminin çeşitli tasarruflarda bulunması, atamalar, yer değiştirmeler ilçemizde vatandaşlarımızın  ilk kez karşılaştığı olaylar değil. Bu, bugüne kadar zaman zaman yaşandı ve bundan sonra da zaman zaman yaşanacak. Gönen hizmet bekliyor ve herkes layıkıyla üzerine düşeni yaparak, insanımızın yaşamını nasıl iyileştiririm, anlamlı ve güzel hizmetlerin, yatırımların öncüsü olurum ona bakmalı diye düşünüyorum” dedi.


Etiketler: AK PARTİ -MERVE ÖNCÜK İŞGÜDEN

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.