Bugün: 03.06.2020

SUBAŞI:ALLAH'A HAVALE EDİYORUM

SUBAŞI:ALLAH'A HAVALE EDİYORUM
Balıkesir Ak Parti milletvekili ve MYK üyesi Yavuz Subaşı,geçtiğimiz günlerde gerçekleşmiş Tarım ve Hayvancılık Çalışkştayı ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yaparak,,davetiyesinin büyükşehir belediyesine gönderildiğini ,,çalıştaya katılamaması nedeniyle şahsını ve partisini anlamsız bir şekilde hedef göstermeye çalışanları ise Allah’a havale ettiğini söyledi.20.09.2019 12:27

“Gönen Ticaret Odasının düzenlemiş olduğu bir toplantıya Gönen’de olduğum halde katılmadım.

Neden?

1- Davetli değildim.

2- Programdan sonra Gönen Ticaret Odası Başkanı beni aradığında davetiyeyi  bana iletilmek üzere Büyükşehir Belediyesinin bir görevlisine verdiğini söyledi , özür diledi ama davetiyenin  bana gelmediğini kendisine tekrar ilettim.

3- Gönen’de ,her fırsatta Ak Partimize ve partili yetkililerimize gerçek dışı haber yapmayı adeta görev edinmiş bir yayın kuruluşu bu davetiye olayını da şahsım , partim ve Büyükşehir arasında koordinasyon krizi şeklinde maalesef yayınlamıştır. Bu asılsız kocaman bir yalandır.

4- Ak Partimiz İlçe, İl Teşkilatları , Meclis Üyeleri, Belediye Başkanları , Milletvekilleri ve gönüllü üyeleri ile Liderimizin arkasında kenetlenmiş olarak ilk günkü aşk ile yoluna devam etmektedir.

5- Bu vesile ile yapmış olduğum açıklamamda yalan yanlış gerçek dışı haberleri yapanları kınıyor , Allah’a havale ediyorum. “
Etiketler: AK PARTİ -YAVUZ SUBAŞI

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.