Bugün: 22.02.2020

MİSTER KEMAL BEYDEN AFORİZMALAR

MİSTER KEMAL BEYDEN AFORİZMALAR
Mister Kemal ,İngiliz Kemal ile karıştırılmasın. İngiliz Kemal , herkesin İngiliz olduğu bir dönemde Kuva-yı Milliyeci idi. 24.08.2019 17:30

Sevdamızın Şehri Bandırmayı ziyaret eden Mister Kemal  yine bomba açıklamalarda bulundu. Bandırma Sevdalısı Belediye Başkanı Tosun’u ziyaret eden Mister Kemal  her zamanki ses kayıtlarından birini açarak, dinleyenleri mest etti. Bandırma’nın ,halkın,belediyenin ve çevre yerleşimlerin sorunlarına bir bir temas ederek izleyenlerin yoğun ilgi seline maruz kaldı. 

"Güzel şehrin güzel insanları,muazzam bir şehirde yaşıyorsunuz. Her tarafı beton, denizi kapkara, hava gıpgiri, yemyeşilsiz  nadide bir çiçek Bandırmamız!." ...

Mister Kemal Bey sözleri üzerine alkışlar Bandırma’da yankı yankı kulaklarda çınladı.

   İngiliz ve Amerikan darbesinin yapıldığı Mısır ile neden ters düşüldüğünü, Fırat Kalkanına karşı çıkarken, Süleyman Şah Türbesi’nin neden bu halde olduğunu anlamadığının altını çizen Mister Kemal Bey, Doğu Akdenizde Türkiye’nin bulunmasını bundan önceki konuşmalarında macera olarak nitelerken,neden yalnız olduğumuzu anlamadığını belirtti.

Son olarak ise Bandırma’nın kurtuluşunu biz yapacağız diyerek,bundan sonra kurtuluş bayramının bizim kurtardığımız tarihte kutlanacağının müjdesini verdi.

Not: Mister Kemal ,İngiliz Kemal ile karıştırılmasın. İngiliz Kemal , herkesin İngiliz olduğu bir dönemde Kuva-yı Milliyeci idi.


ozutar
Etiketler: bandırma

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.