Bugün: 09.07.2020

NİHAT GENÇ:GLADIO'NUN KÜÇÜK NÜVELERİ..!

NİHAT GENÇ:GLADIO'NUN KÜÇÜK NÜVELERİ..!
AK Parti'ye muhalif olmasıyla bilinen gazeteci Nihat Genç, yeni parti kuracağı konuşulan Ali Babacan ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Genç, “Gladyo’nun küçük nüveleri” dediği partilerin “barbar saldırılar” peşinde olduğunu belirterek “palazlanıp büyüyüp iktidara geldiklerinde FETÖ’nün kaldığı yerden devam edeceği siyasetiyle ilk iş olarak bizleri vuracağı veya içeri tıkacağı kesindir” dedi..11.07.2019 17:39

Gazeteci 'den istifa ederek  hazırlığında olan 'ı kastederek 'Bunların yaptığı yeni barbar saldırıları" dedi.

"GLADYO'NUN KÜÇÜK NÜVELERİ"
Nihat Genç, yeni parti hazırlığında olan isimlerin arkasında dış güçlerin olduğunu iddia etti. Genç, yeni hareket içerisinde olan isimleri barbarlara benzeterek "Yeniden büyük bir saldırı içerisindeler. Saldırı anını bekliyorlar. Şimdi de Ali Babacan ile harekete geçiyorlar. Artık yeni bir barbar saldırısını  kaldıramaz. Ali Babacan'lar, Davutoğlu ve İYİ Partililer bunlar yeni barbar saldırıları. Gladyo'nun küçük nüveleri" ifadelerini kullandı.

"FETÖ'NÜN DEVAMI OLACAK"
Genç ayrıca yeni parti oluşumlarının 'nün ihanetle dolu siyasetini devam ettireceklerini vurgulayarak "ilk iş bizleri öldürecekler veya içeri tıkacaklar" dedi.8Takvim)

.
Etiketler: NİHAT GENÇ

Diğer TÜRKİYE haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.