Sonkurşun Gazetesi - Güney Marmara'nın en büyük haber portalı
Astroloji

 

 

 
Akrep (22.07.2024)
Dolunay yakın çevreniz, masa, sıra, iş, yolculuk arkadaşlarınız, komşularınızla ilgili bir konuyu gündeme getirebilir. Daha önce fark etmediğiniz bir durumun farkına varabilirsiniz. Sezgileriniz bunda büyük rol oynayabilir ancak karar alırken objektif olmaya çalışmalısınız.
 
Aslan (22.07.2024)
Oğlak burcunun son derecelerindeki dolunay sağlığınızla ilgili bir konuyu gündeme getirebilir. Daha önce farkında olmadığınız veya üzerinde durmadığınız sağlığınızla ilgili bir durumun ayırdına varabilirsiniz. Gündelik yaşantınızı etkileyebilecek bir durum söz konusu olabilir.
 
Balık (22.07.2024)
Sosyal konularda, arkadaşlık ilişkilerinizde daha önce farkında olmadığınız bir durumun ayırdına varabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplarda veya bir arkadaşınızda daha önce görmediğiniz veya ihmal ettiğiniz bir durum çarpıcı şekilde karşınıza çıkabilir.
 
Başak (22.07.2024)
Dolunay kişisel beklenti, istek, heves ve sizi motive eden şeylere ışık tutuyor. Bunları sorgulayabilir, kendi içinizde birtakım kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevdikleriniz mercek altında olabilir. Gerçekçi, objektif, planlı hareket etmeye özen göstermelisiniz.
 
Boğa (22.07.2024)
Dolunay yabancılar, yurt dışı, seyahat veya yüksek öğretimle ilgili bir konuyu gündeme getirebilir. Önemli bir adım atmadan önce etraflıca düşündüğünüzden ve objektif değerlendirmeler yaptığınızdan emin olmalısınız.
 
İkizler (22.07.2024)
Dolunay iş ve para konularında, ortak yatırım, girişimler alanında bir konuyu gündeme gelebilir. Eşinizin, sevgilinizin işiyle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Pek çok konuyu daha net ve berrak şekilde görebilirsiniz, sezgileriniz oldukça yüksek.
 
Koç (22.07.2024)
İş hayatınız, kariyeriniz, hedeflerinizle ilgili bazı kaygı ve endişeleriniz olabilir, kendinizi kararsız hissedebilirsiniz. Mevcut planlarınıza bağlı kalarak, duygusal davranışlardan uzak ve sabırlı olmaya özen göstermelisiniz.
 
Kova (22.07.2024)
Evrensel temalar, mistik, spiritüel konular, astroloji ilginizi daha fazla çekebilir. Kontrolünüz dışında gelişen ve pek de müdahale edemediğiniz konularda bu ilgi alanları yardımınıza koşabilir. Maneviyatınız güçleniyor.
 
Oğlak (22.07.2024)
Burcunuzun son derecelerinde gerçekleşen dolunayın genel temasında karşıtlıklar var. Kendini tanımanın, kendinin farkında olmanın, karşınızdaki kişiyi anlamaktan geçtiğini düşünebilirsiniz. Belirsizlikleri aşarken sezgileriniz yön gösterici olabilir.
 
Terazi (22.07.2024)
Aile yaşantınızla, evinizle ve yuvanızla ilgili bir konu gündeme gelebilir. Daha önce fazla üzerinde durmadığınız, ertelediğiniz, yok saydığınız bir konu olabilir. Dolunayların gerçekleri görme ve bir nevi yüzleşme zamanı olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.
 
Yay (22.07.2024)
Kendinize, sahip olduklarınıza duyduğunuz güveni sorguladığınız bir dolunay olabilir. Kaynaklarınızı, yeteneklerinizi gözden geçirebilirsiniz, geçirmelisiniz de. Sezgileriniz, hisleriniz size yol gösterebilir, ancak kararlarınızda gerçekçi olabilirsiniz.
 
Yengeç (22.07.2024)
İkili ilişkiler açısından hassas bir dolunay olabilir. Karşıtlıklar, zıt kutuplar söz konusu olabilir. Olayları ve insanları biraz daha akışına ve oluruna bırakabilmelisiniz. Belirsizlikler karşısında, güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı